sobota, 25 lutego 2017

Przegląd serialowo-filmowy z ostatniego czasu

Mam to szczęście, że Chłopak jest prawdziwym maniakiem seriali i filmów. Ogląda napraaaawdę dużo. Ja znacznie mniej i mam dość duże braki filmowe. Nadrabiamy :) Poniżej kilka filmów i seriali, które ostatnio obejrzeliśmy. W sam raz na weekend.


SERIALE 
BELFER


Rewelacyjny polski serial. Oglądając go można odzyskać wiarę w nasze rodzime seriale. Serial opowiada historię zabójstwa młodej dziewczyny. Akcja toczy się w małej miejscowości, w której każdy każdego zna. Układy, ciemne interesy, podejrzenia. Do prawdy trzeba się dokopać. Nie będę zdradzać więcej, zobaczcie ;)


STRANGER THINGS 


Świetny klimat lat 80. 4 chłopców i tajemnicza 11. Zniknięcie i dziwne, trudne do wyjaśnienia zjawiska. Fajny, nawet mroczny serial, a przede wszystkim bardzo wciągający. Człowiek chce się dowiedzieć jak cała historia się kończy. Zdradzę tylko, że nie do końca dobrze. 

TRUE DETECTIVE 


Dwóch zupełnie różnych facetów. Dwa światy. Połączyła ich sprawa pewnego morderstwa, które nie jest typowe. Historia ma miejsce w Luizjanie. Serial świetnie pokazuje smutne oblicze Ameryki, gdzie ludzie nie mają gdzie mieszkać, młode dziewczyny są wykorzystywane i raczej nie marzą o lepszym życiu. Scenariusz jest świetnie napisany, a winnym jest ktoś zupełnie niepozorny. Serial naprawdę wart obejrzenia. 

FILMY 

WOŁYŃ


Film, który powinien obejrzeć każdy! Przedstawia historię, o której niestety mało się mówi, a jest bardzo ważna. Aktorka, która gra główną bohaterkę świetnie pokazała wszystkie emocje jakie nią targały, w pewnym momencie aż mnie samej odechciało się żyć. 

LEON ZAWODOWIEC


Coś starszego, z młodą Natalie Portman. Film o przyjaźni, o tym, że każdy z nas potrzebuje kogoś kim może się opiekować. Natalie jak na kilkunastoletnią dziewczynkę zagrała naprawdę dobrze. Przyjemny film, ale na końcu zrobiło mi się zwyczajnie przykro.

To tyle na dziś. Jestem w trakcie oglądania jednego serialu, ale wspomnę o nim jak już skończę. Udanego weekendu!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.